Wiadomości z tagiem Arabia Saudyjska  RSS
Arabia Saudyjska przyjmie dodatkowy kontyngent wojsk USA

13.10.2019 14:11

Król Arabii Saudyjskiej Salman i książę następca tronu Muhammad zatwierdzili w sobotę dyslokację dodatkowego kontyngentu wojsk USA na terytorium kraju. Jest to odpowiedź na atak terrorystyczny, który we wrześniu zniszczył instalacje naftowe firmy ARAMCO.

Źródło: forsal.pl

Arabia Saudyjska przywróciła dostawy ropy. Cena surowca spada

26.09.2019 17:30

Ropa w Stanach Zjednoczonych tanieje, ponieważ Arabia Saudyjska przywróciła już regularne dostawy. Ich liczba i wielkość jest już niemal identyczna, jak przed atakiem dronów na dwie rafinerie Saudyjczyków.

Źródło: www.money.pl

Arabia Saudyjska przywraca dostawy, ropa tanieje

26.09.2019 8:47

Ropa w USA lekko tanieje - Arabia Saudyjska prawie przywróciła dostawy surowca, utracone po atakach na jej instalacje naftowe. Można uznać, że incydent z atakami w Arabii Saudyjskiej "jest już za nami" - podają maklerzy.

Źródło: www.wnp.pl

Wojna dronów czy wojna totalna? Arabia Saudyjska na celowniku [ANALIZA]

25.09.2019 14:13

Przywódcy Arabii Saudyjskiej sądzili, że ich kraj jest bezpieczny, ale wygląda na to, że mylili się - wskazują analitycy po atakach na saudyjskie instalacje naftowe, o które USA oskarżają Iran. Groźba kolejnego konfliktu militarnego w regionie zawisła w powietrzu.

Źródło: forsal.pl

Arabia Saudyjska przywraca poziom wydobycia ropy sprzed ataków

25.09.2019 12:26

Wydobycie ropy naftowej w Arabii Saudyjskiej wróciło do poziomu sprzed ataków na dwie rafinerie z 14 września i wynosi 11,3 mln baryłek dziennie - poinformowały agencję Reutera trzy źródła bliskie koncernowi naftowemu Aramco.

Źródło: www.wnp.pl

reklama
Kontakt z nami