Wiadomości z tagiem BOR  RSS
Metki jubilerskie z fantazją – czyli jakie?

19.09.2019 14:20

Chcesz mieć idealnie dobrane metki jubilerskie? Zastanów się, jak będzie się prezentować Twój produkt. Na pewno w ich idealnym doborze pomoże Ci oferta ArtComp ( Firma ArtComp z Płocka, strona internetowa: https://artcomp.pl, Email: [email protected]), bowiem oprócz tego, że metki jubilerskie są cięte w unikalny kształt, to oprócz metek błyszczących dostępne...

Źródło: www.ta-praca.pl

Premia wyborcza w firmach. Giertych mobilizuje przedsiębiorców

19.09.2019 14:10

Roman Giertych zwrócił się do przedsiębiorców o ustanowienie w firmach premii wyborczej wypłacanej już po ogłoszeniu wyników. "Oznaczałoby to koniec rządów PiS" - napisał w liście otwartym.

Tagi: Firma, BOR, PiS
Źródło: www.money.pl

Kanadyjski wywiad: Te sześć krajów próbuje ingerować w wybory federalne

19.09.2019 8:11

Publiczna telewizja CBC poinformowała, powołując się na anonimowe źródła, że Arabia Saudyjska, Chiny, Indie, Iran, Pakistan i Wenezuela - kraje monitorowane przez kanadyjski wywiad - próbują wpłynąć na wynik październikowych wyborów federalnych.

Źródło: forsal.pl

Podatkowe Espresso 30/2019

19.09.2019 1:00

W numerze: [Orzeczenie tygodnia] TSUE - Świadczenia opieki medycznej zakresie chemii klinicznej i diagnostyki laboratoryjnej mogą być objęte zwolnieniem z VAT; [Express podatkowy] Brak przychodu w CIT banku z tytułu odpłatnej cesji wierzytelności; Zwrot kosztów uczestnictwa w badaniach klinicznych a zwolnienie z PIT; Opinia Rzecznika Generalnego - Podatek od reklamy a zasada swobody świadczenia usług; [Legislacja] Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw trafił do konsultacji; [PwC w prasie] Kiedy powstaje przychód ze sprzedaży wierzytelności.

Źródło: www.taxonline.pl

Limit składek znika, pensje premiera i prezydenta spadają. Dostaną za to wyższe emerytury

18.09.2019 18:31

Premier Mateusz Morawiecki (jeśli po wyborach ponownie obejmie to stanowisko) zarobi mniej, prezydent Andrzej Duda zarobi mniej, mniej dostaną też co miesiąc szefowie największych instytucji w Polsce. Zniesienie limitu 30-krotności składek ZUS to problem nie tylko najlepiej zarabiających pracowników, a również przedstawicieli władzy. A zmiana jest już niemal pewna.

Źródło: www.money.pl

NIK zakwestionowała wydatek 33 mln zł przez Fundusz Sprawiedliwości. Ziobro: To jeden z dobrych owoców mojej pracy

18.09.2019 18:24


Fundusz Sprawiedliwości to jeden z dobrych owoców mojej pracy – podkreślił w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zapewnił, że pochodzące z niego środki nie są wykorzystywane do celów kampanii wyborczej.

Źródło: www.bankier.pl

reklama
Kontakt z nami