Wiadomości z tagiem Przedsiębiorcy  RSS
Obsługa informatyczna firm – wybierz profesjonalne usługi informatyczne!

19.09.2019 14:10


Profesjonalna obsługa informatyczna to podstawa bezpiecznego i sprawnego działania każdego przedsiębiorstwa.

Źródło: inwestycje.pl

Zakładasz firmę? Oto 4 rzeczy, na które musisz musisz uważać

19.09.2019 12:50

Założenie własnej firmy to duża zmiana w życiu zawodowym człowieka. Nic dziwnego, że nie wszyscy się na to decydują. Jedynie ludzie przedsiębiorczy, odważni i pomysłowi rozkręcają własne biznesy, niektórzy z lepszym skutkiem, inni z gorszym. Niezależnie od rezultatu starań poprzedników, warto próbować otworzyć własny biznes. Jak się za zabrać? Cóż,...

Źródło: www.ta-praca.pl

Euro w Polsce? Gut-Mostowy: przedsiębiorcy nie chcą euro, nie powinniśmy wprowadzać

19.09.2019 12:00

- Polscy przedsiębiorcy zdecydowanie nie chcą euro, nie powinno się go wprowadzać w naszym kraju w najbliższym czasie - powiedział gość programu "Money. To się liczy" Andrzej Gut-Mostowy, inicjator akcji nieczasnaeuro.pl oraz członek Porozumienia Gowina. Jak dodał, eksporterzy jabłek czy mebli z niepokojem patrzą na plany wprowadzenia tej waluty w Polsce.

Źródło: www.money.pl

ZUS organizuje "Tydzień Przedsiębiorcy"

19.09.2019 8:14

W dniach 23-27 września w placówkach ZUS w całej Polsce organizowany jest "Tydzień Przedsiębiorcy". Osoby, które wezmą w nim udział, będą mogły skorzystać z porad specjalistów, którzy odpowiedzą na pytania związane z prowadzeniem działalności i nowymi przepisami.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Fiskus chce rozliczeń, firmy wpadły w popłoch

19.09.2019 8:12

Skarbówka żąda od przedsiębiorców, by przedstawili rozliczenia swoich zaliczek na podatek dochodowy, wskazali daty wpłaty i czy w ogóle był taki obowiązek. Przedsiębiorcy są zaskoczeni – przecież urząd wszystko to wie.

Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

reklama
Kontakt z nami