Wiadomości z tagiem Zbigniew Ziobro  RSS
Ziobro chce mieć wpływ na wybór I prezesa SN

21.10.2019 8:13


Wicepremier Jacek Sasin w wyniku zmian powyborczych może trafić do nowego resortu skarbu państwa, a minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro chciałby mieć kontrolę nad infrastrukturą i możliwość wpływu na wybór I prezesa SN - podaje w poniedziałek "Dziennik Gazeta Prawna" .

Morawiecki zostaje, Ziobro gra dalej. Zobacz, jak może wyglądać nowy rząd

21.10.2019 8:09

Jacek Sasin może trafić do nowego resortu skarbu, Zbigniew Ziobro chciałby kontroli nad infrastrukturą i mieć możliwość wpływu na wybór I prezesa SN.

Źródło: forsal.pl

Ziobro o skardze KE do TSUE: polityczna akcja, próba ingerowania w przebieg wyborów

10.10.2019 20:11

To jest polityczna akcja, stanowiąca próbę ingerowania w przebieg polskich wyborów – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, komentując skargę Komisji Europejskiej do TSUE w sprawie systemu dyscyplinarnego dla sędziów w Polsce.

Polska nie zgodzi się na otwarcie na emigrantów. "Docelowo działamy u źródła"

09.10.2019 14:12

Nasz rząd nie zgodzi się na otwieranie Polski na emigrantów, na migracje. Informacje, które spływają o wzroście przestępczości w krajach, które otworzyły się na migracje, przemawiają za odpowiedzialnymi decyzjami - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Źródło: forsal.pl

Ziobro: jeżeli zarobki w Polsce nie wzrosną, to specjaliści będą wyjeżdżać za granicę

06.10.2019 20:11

Jeżeli zarobki w Polsce nie wzrosną, to specjaliści nadal będą wyjeżdżali za granicę – powiedział w niedzielę w Toruniu minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Dodał, że obóz Zjednoczonej Prawicy ma na najbliższe cztery lata plan znaczącego wzrostu wynagrodzeń Polaków.

Nie będzie podwyżek opłat za aplikacje. "Nie ma takiej potrzeby"

25.09.2019 14:09

Z inicjatywy wiceministra Sebastiana Kalety podjąłem decyzję o tym, aby nie podwyższać opłat za aplikacje - zapowiedział w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Jak wyjaśnił, opłaty automatycznie uległyby podwyższeniu przez rozporządzenie dot. wysokości płacy minimalnej.

NIK zakwestionowała wydatek 33 mln zł przez Fundusz Sprawiedliwości. Ziobro: To jeden z dobrych owoców mojej pracy

18.09.2019 18:24


Fundusz Sprawiedliwości to jeden z dobrych owoców mojej pracy – podkreślił w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Zapewnił, że pochodzące z niego środki nie są wykorzystywane do celów kampanii wyborczej.

Źródło: www.bankier.pl

Ziobro: poprawiona upadłość konsumencka daje dłużnikom szansę na nowe życie

15.09.2019 20:11


Znowelizowane przepisy o upadłości konsumenckiej dają dłużnikom szansę na nowe życie; chcemy, by liczba takich upadłości wzrosła z 6 tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy - mówił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w niedzielę w Grajewie.

reklama
Kontakt z nami