close
Breaking news

Equality our ambitions open source, local solutions youth reproductive rights. K...read more Inwestorzy poszukują okazji rynkowych i aktywów typu value-add. Firmy optymali...read more Masz konto osobiste Santander Bank – zarabiaj z kodem polecającym Santand...read more

Promuj kod polecający Santander i czerp korzyści

santander bank polska

Masz konto osobiste Santander Bank – zarabiaj z kodem polecającym Santander

Jeśli jesteś osobą, która lubi dzielić się informacjami i zarabiać na tym, to polecanie konto osobistego banku Santander może okazać się doskonałym sposobem na czerpanie korzyści. Wystarczy, że podzielisz się z innymi swoim kodem polecającym konto w banku Santander i zachęcisz ich do założenia własnego konta. Pamiętaj, że za każdą osobę, która skorzysta z Twojego polecenia i wpisze Twój kod polecający, otrzymasz dodatkowe środki w postaci bonów do wykorzystania w pięciu różnych miejscach – kinie lub sklepach. To świetna okazja, aby nie tylko pomóc innym odkryć zalety bankowości w Santander, ale także zarobić na tym pieniądze. Niezwłocznie rozpocznij swoją przygodę z rozpowszechnianiem informacji i czerp korzyści, otrzymując dodatkowe środki co miesiąc!

Na czym polega promocja kodu polecającego Santander Bank

Zarówno osoba polecająca, jak i osoba polecona, po spełnieniu kilku prostych warunków otrzymują nagrodę do wykorzystania w jednym z następujących miejsc:

  • Biedronka – bon o wartości 100 zł,
  • Decathlon – bon i wartości 100 zł,
  • RTV EURO AGD – bon o wartości 100 zł,
  • Zalando – bon o wartości 100 zł,
  • Cinema City – 4 bilety do kina.

Jakie są wymagania :

  1. Musisz założyć konto Santander.
  2. Podać kod polecający (zakładka Program Polecań) – masz na to 31 dni od momentu założenia konta.
  3. Udzielić zgody marketingowe na kontakt z Santander
  4. W ciągu miesiąca wydać 300 zł za pomocą karty debetowej wydanej do konta Santander.

I tyle! Wybierasz nagrodę.

Warto zaznaczyć, że w ciągu jednego miesiąca, jako osoba polecająca, masz możliwość otrzymania aż pięciu kodów o wartości 100 złotych każdy. Taka możliwość generuje dodatkowy miesięczny dochód w wysokości 500 złotych. To świetna okazja do zwiększenia swoich możliwości finansowych i czerpania korzyści z takiej formy zarobku (oszczędność 500 zł na codziennych zakupach w Biedronce daje dużo możliwości) . Nie wahaj się więc skorzystać z tej szansy i wykorzystać te dodatkowe środki na coś, co sprawi Ci przyjemność lub przyczyni się do poprawy Twojej sytuacji finansowej.

Założyłeś lub planujesz założyć konto w Santander, a nie posiadasz kodu polecającego?

Jeśli planujesz założyć konto osobiste i zastanawiasz się w którym banku – konto osobiste w Santander, z ofertą promocji kodu polecającego może być dobrym wyborem. Samo konto możesz założyć on-line, w 10 minut za pomocą selfie – wykorzystując np. stronę z ofertą banku na ktorekonto.pl. Samo konto w zasadzie od razu po zakończonym procesie jest aktywne, jedynie karta debetowa do konta zostanie przesłana pocztą..

A jeżeli założyłeś już konto osobiste w banku Sahttps://clk2.pl/kk-santanderntander masz 1 miesiąc na wpisanie kodu polecającego, aby otrzymać jedną z wybranych nagród.

Nie masz znajomego, który może polecić Cię – to nie jest problem.

Wykorzystaj ten sprawdzony kod polecający Santander – 6SGSUQ . Dzięki niemu Ty również masz szanse na nagrodę o wartości 100 zł.

Kilka słów podsumowania

Jeśli jesteś klientem Santander Banku, zdecydowanie warto sprawdzić program Program i Kod Polecający. Jest to prosty i łatwy sposób na uzyskanie dodatkowych funduszy. Pamiętaj – do 5ciu poleceń na miesiąc, za to liczba miesięcy nie ma ograniczeń. Potencjał zarobków jest więc bardzo duży. Dlaczego więc nie rozpowszechnić tej informacji i nie skorzystać z tej możliwości? Miłego polecania!

Tagi: , , , ,

Story Page